پشتیبانی
مشاوره و خرید
0920 21 45 606
0920 21 45 607
ساعت تماس: 10:00 الی 17:00
منوی اصلی
لیف اسفنج حمام لایه بردارGlamlooks
قیمت : 65,000  تومان
  خرید پستی

لیف اسفنج حمام لایه بردارGlamlooks 

تمیز کردن طبیعی و از بین بردن کثیفی و پوست مرده صورت و بدن می تواند پوست شما را نرم، درخشان و سالم نگه دارد. راحت و نرم است. هنگامی که از آن استفاده می کنید، پوست ظریف کودک شما را خراش نمی دهد. یک وسیله ضروری برای حمام شماست.
اسفنج نرم حمام ما به آرامی کثیفی، کثیفی و سلول های مرده پوست را بدون ایجاد زبری روی پوست پاک می کند.


هنگامی که از آن برای از بین بردن پوست مرده و کثیفی استفاده می کنید، می بینید که رول پوست شروع به ریزش می کند و از نتایج شگفت زده خواهید شد و احساس نرمی و لطافت جدید پوست را احساس خواهید کرد. این اسفنج بینظیر پس از خیساندن در معرض آب صاف می شود و پس از خشک شدن سفت می شود.
این اسفنج/اسکرابر حمام به پوست آسیبی نمی رساند و تجربه حمام شما را صاف می کند. فیبر اسفنج حمام اسپا می تواند پوست را به آرامی ماساژ دهد تا آلودگی ها را از بین ببرد و گردش خون و سلامت پوست شما را بهبود بخشد.


این اسفنج نرم برای حمام کردن بزرگسالان، کودکان و زنان باردار مناسب است و حتی برای حمام کردن نوزادان از صورت تا انگشتان پا نیز مناسب است. این اسفنج نرم حمام یک تجربه اسپا آرامش بخش و راحت را در خانه به شما می دهد.
اکافیست ابتدا باید مدتی در آب خیس کنید. از صابون یا ژل دوش استفاده نکنید، فقط آن را با آب روی بدنتان بمالید.این اسفنج نرم حمام یک تجربه اسپا آرامش بخش و راحت را در خانه به شما می دهد.
این اسفنج نرم برای حمام کردن بزرگسالان، کودکان، زنان باردار و حتی برای حمام کردن نوزادان از صورت تا انگشتان پا مناسب است.

قیمت این محصول65000 تومانقیمت : 65,000  تومان
  خرید پستی