جوان امروز را صفحه خانگی کنید نوار ابزار نوار ابزار جوان امروز ورود به سایت عضویت تبلیغات تماس با ما درباره ما صفحه اصلی
 
هنرکده صنایع دستی صاحب
جوان امروز

مسیر جاری: صفحه اصلي / اخبار ایران و جهان / سیاسی

تبلیغات 
یک پیشنهاد استثنایی برای علاقمندان به موسیقی
چاپ طرح اختصاصی شما بر روی تی شرت
کلید حل مشکلات شما دست ماست!
ساعت دیواری مدل پرواز

جزئیاتی از حمله به ناطق نوری در حرم رضوی

   ( تعداد نمایش: 2835 )
جزئیاتی از حمله به ناطق نوری در حرم رضوی
دوشنبه 23 مرداد 1391   -  6:28 ب.ظ
جزئیاتی از حمله به ناطق نوری در حرم رضوی
اکنون که پس از اهانت و بر هم زدن سخنرانی حجت الاسلام سید حسن خمینی که عمدتا در قالب اصلاح طلبان دسته بندی می شود، نوبت یک چهره شاخص اصولگرا رسیده است، پرسش اصلی اینجاست که هدف بعدی گروه های لباس شخصی چه کسی است؟
پس از گذشت دو سال از عملیات ویژه تیم لباس شخصی ها در اهانت به حجت الاسلام سید حسن خمینی در 14 خرداد 1389، حجت الاسلام ناطق نوری هدف بعدی این گروه در حرم رضوی قرار گرفت.
 
   به گزارش خبرنگار «بازتاب»، پروژه سازماندهی شده اهانت به سید حسن خمینی در 14 خرداد که توسط برخی برادران طراحی گردیده بود، این بار در حرم امام رضا علیه السلام تکرار شد و این بار، هدف علی اکبرناطق نوری، رییس دفتر بازرسی رهبر انقلاب بود.
  
 این اقدام بعد از آن صورت گرفت که حجت الاسلام ناطق نوری پس از دو سال غیبت در مراسم شبهای قدر که به دلیل عملکرد گروه های لباس شخصی در به تشنج کشاندن مراسم مذهبی صورت می گرفت، امسال مجددا دعوت برای اجرای مراسم احیا را پذیرفته بود.
 
   نیروهای لباس شخصی که مانند مراسم 14 خرداد در تعداد چند ده نفر  در مقابل جایگاه چیده شده بودند، بدون آن که حجت الاسلام ناطق نوری سخن خاص یا تندی بر زبان بیاورد، اقدام به متشنج کردن مراسم کردند.
 
بنابراطلاعات خبرنگار «بازتاب»، این افراد که از دانشگاه فردوسی سازماندهی شده و به مقابل جایگاه آورده شده بودند، اقدام به ضرب و شتم محافظان حجت الاسلام ناطق نوری کرده و به سمت رییس دفتربازرسی رهبر انقلاب حمله بردند که حجت الاسلام ناطق نوری بر اثر این حمله زمین می خورد.
 
 نکته جالب تر آن که عوامل مرتبط با نیروهای لباس شخصی و سایت های رجانیوز و شبکه ایران، وابسته به دولت علت اغتشاش در سخنرانی شب قدر را دعوت از یک سخنران سیاسی عنوان کردند، در حالی که حجت الاسلام ناطق نوری تا کنون ده ها بار مراسم شب قدر را در حرم امام رضا(ع)، حرم حضرت معصومه(س) و مرقد امام خمینی(ره) اجرا کرده و در کنار شیخ حسین انصاریان از محبوبترین سخنرانان شب قدر محسوب می شود.
 
اکنون که پس از اهانت و بر هم زدن سخنرانی حجت الاسلام سید حسن خمینی که عمدتا در قالب اصلاح طلبان دسته بندی می شود، نوبت یک چهره شاخص اصولگرا رسیده است، پرسش اصلی اینجاست که هدف بعدی گروه های لباس شخصی چه کسی است؟
  
چه اراده ای از گروه های اغتشاشگر لباس شخصی در کشور حمایت می کند که می تواند در یک مراسم عمومی آنان را سازمان دهی کرده و در جلوی جایگاه رسمی جای دهد.
بیشتر بدانید :   • ناطق نوری    
سایر خبرگزاری ها بصورت لحظه به لحظه :   • ناطق نوری    
Share
نظرات کاربران پیرامون این مقاله  
سه شنبه 24 مرداد 1391   عدالتخواه
چاه مکن بهر کسی اول خودت بعدا کسی . روزهایی که به افراد بیگناه به جرم اینکه مثل لباس شخصیها وسران انان فکر و خط سیاسی نداشتند وبه انان حمله میکردند و مراسمشان را بصورت سازماندهی شده به هم می ریختند و بعد هم اعلام میکردید که مردم دوستدار ولایت با گروه نفوذی موساد و سیا ااااااااا چنین و چنان کردند حالا دودش تو چشم خودتون هم میره
seperator line
ثبت نظر شما   
  فروشگاه جوان امروز  
مستند تخت گازمستند تخت گاز
قیمت: 32400- 22800 تومان
ماه صیامماه صیام
قیمت: 8400- 7200 تومان
کلید بهشتکلید بهشت
قیمت: 13200- 12240 تومان
نرم افزار شادونهنرم افزار شادونه
قیمت: 9000- 7800 تومان
  سبک زندگی فرهنگ و اندیشه اجتماعی دین و مذهب علم و دانش پزشکی و سلامت    
   
برچسب ها و کلمات کلیدی