جوان امروز را صفحه خانگی کنید نوار ابزار نوار ابزار جوان امروز ورود به سایت عضویت تبلیغات تماس با ما درباره ما صفحه اصلی
 
هنرکده صنایع دستی صاحب
جوان امروز

مسیر جاری: صفحه اصلي / اخبار ایران و جهان / استخدامی ها

تبلیغات 
یک پیشنهاد استثنایی برای علاقمندان به موسیقی
چاپ طرح اختصاصی شما بر روی تی شرت
کلید حل مشکلات شما دست ماست!
ساعت دیواری مدل پرواز

آخرین اخبار تعیین وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی

   ( تعداد نمایش: 6755 )
آخرین اخبار تعیین وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی
دوشنبه 28 فروردین 1391   -  12:29 ب.ظ
آخرین اخبار تعیین وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی
معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور گفت:‌ سازمانها باید نیروهای شرکتی را تا پایان سال 90 تغییر وضعیت می دادند و مستقیما با آنها قرارداد می بستند، در غیراینصورت تخلف کرده اند.
به گزارش جوان امروز به نقل از ایرنا، لطف الله فروزنده در گفت وگوی ویژه شبکه دوم سیما درباره تعیین وضعیت نیروهای شرکتی و قراردادی گفت: در اجرای تبدیل وضعیت شرکتی به وضعیت قرارداد مستقیم باید تمامی وزرا و استانداران نظارت داشته باشند تا کار به نحو احسن انجام شود.
وی اظهار داشت:‌ از نیروهای شرکتی که تبدیل وضعیت نشده اند، خواسته می شود که پیگیر وضعیت خود باشند و درصورت تبدیل وضعیت نشدن به ما اطلاع دهند تا پیگیر موضوع شویم.
معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور گفت: نیروهایی که به صورت شرکتی بوده و تبدیل وضعیت شده اند، قبل از تبدیل وضعیت امنیت شغلی نداشتند و پیمانکاران هر زمانی که می خواستند به کار آنها خاتمه می دادند.
وی گفت:‌ این نوع قرارداد با نیروی کار یک نوع ممر درآمد برای بعضی از شرکتها بود که در این قبال سود می بردند و با حداقل حقوق افراد را استخدام می کردند که با قرار داد مستقیم جلوی اجحاف گرفته شد.
فروزنده افزود: ‌اکنون با نیروهایی که تغییر وضعیت داده اند، قرارداد مشخص بسته می شود و بطور قطع بیمه می شوند و مانند کارمندان عیدی می گیرند، مزایای آنها افزایش می یابد و وضعیت انها روز به روز بهتر می شود.
وی اظهارداشت:‌ دولت سعی می کند حقوق ثابت از نظر سنوات، سختی کار و اضافه کار و مسایل رفاهی کارمندان تفاوتی نداشته باشد و به صورت یکسان باشد و این روال عادلانه پرداخت حقوق است.
معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور افزود:‌ در وضعیت جدید نیروی کار ساماندهی شده و رسمی می شوند و زمینه رشد برای آنها فراهم می شود.
وی گفت: در اجرای این قانون همه باید تلاش کرده و نظارت کنیم و در هر دستگاهی باید بازرس فرستاده شود، ذیحسابی سازمان ها پیگیری کرده و نظارت کنند تا قانون درست اجرا شود.
فروزنده افزود: در قانون مدیریت قانون کشوری در ماده 117بعضی از دستگاه ها در پرداختها مستثنی شده اند، مثل نهادهای عمومی غیردولتی، ارتش و همچنین در ماده 20 برنامه پنجم دانشگاه ها را جدا کرده اند.
وی درباره تفاوت حقوق پیمانی و رسمی گفت:‌ حقوق پیمانی و رسمی هیچ تفاوتی باهم ندارند، تفاوت در سنوات شغلی است و همچنین امنیت شغلی رسمی از پیمانی بیشتر است.
معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور اظهار داشت:‌ مشاغل حاکمیتی به صورت رسمی و مشاغل تصدی گری بصورت پیمانی است.
وی درباره تبدیل وضعیت پیمانی به رسمی افزود:‌ کارکنان پیمانی که سه سال سابقه خدمت در مشاغل حاکمیتی با مدرک دانشگاهی (فوق دیپلم و بالاتر )داشته باشند استخدام می شوند.
بیشتر بدانید :   • استخدام    
سایر خبرگزاری ها بصورت لحظه به لحظه :   • استخدام    
Share
نظرات کاربران پیرامون این مقاله  
دوشنبه 28 فروردین 1391   *
با اين همه تاكيد معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهور هنوز كه هنوز است يعني 28 فروردين 91 هيچگونه مداركي جهت بستن قرارداد و يا تبديل وضعيت از پيمانكاران ادارات زير مجموعه وزارت نفت با شرايط اعلام شده درخواست نشده و چنانچه توسط كاركنان پيمانكار پيگيري گردد با برخورد نامناسب كارفرما و سرپرست مربوطه مواجه شده و نه تنها پاسخ صحيحي نميدهند بلكه ميگويند شامل شماها نميشود و فعلا كسي از طرف اداره تامين نيروي انساني وزارت نفت از ما اسامي و ليستي بابت شما(پيمانكاران شركت خانه طلائي نوين) درخواست نكرده و فعلا جوياي اين برنامه نباشيد و شاملتان نميشود در حالي كه تقريبا تمام زير مجموعه هاي وزارت نفت كارشان در اين رابطه انجام گرفته است لذا خواهشمنداست آدرس و تلفن مراجع مربوطه را در رسانه ها اعلام نماييد تا پيمانكاران مربوطه جهت اقدام وپيگيري به آن مراجعه كنند
seperator line
دوشنبه 28 فروردین 1391   رمضانپور
با سلام تا امروز که 28/1/91 است برای ما که از نیروهای شرکتی نگار نصر شاغل در سازمان صنعت و معدن (بازرگانی) و به عنوان بازرس فعالیت می کنیم هیچ حرکتی انجام نشده است تا کی باید منتظر بمانیم
seperator line
دوشنبه 28 فروردین 1391   کارکنان اورژانس 123
ما نیروهای شاغل در اورژانس اجتماعی 123 سازمان بهزیستی در استان اردبیل می باشیم که بصورت قرارداد با کارفرما(شرکت)کارمیکنیم ولی تبدیل وضیعتی در مورد ماصورت نگرفته و می گویند شامل ما نمی شود و جالب اینکه هرسال دو ماه بعلت عدم واگذاری به شرکت ما تعطیل می شویم یعنی ما درکل هرسال فقط ده ماه کار میکنیم خواهشمندیم به وضیعت ما رسیدگی کنید.
seperator line
سه شنبه 29 فروردین 1391   محسن رضایی
سلام باعرض پوزش "لطفا پیگیر نیروهای قراردادی کارشناسان این مملکت با حقوق کم وبدون بیمه باشید!!!؟برای رضای خدا پیگیری کنید؟منتظران زندگی اسلامی وایرانی....باتشکر
seperator line
جمعه 1 اردیبهشت 1391   کار کنان بانک مسکن
با سلام راستش حرف های که زده می شه می شنویم ولی دریغ از تبدیل وضعیت ما
seperator line
جمعه 1 اردیبهشت 1391   علی جعفری
باسلام همه این نوشته ها چرت و پرت است بنده 15 سال است که در شرکت مخابرات کار میکنم ولی وقتی به مخابرات مراجعه مکنم می گویند اینها همش خواب و رویایی شماست چه تبدیل وضعیتی ؟ ما از شماها خواهشمندیم این چرت و پرت ها را ننویسید چرا با احساسات ما بازی مکنید ای نامسلمانها متشکرم
seperator line
شنبه 2 اردیبهشت 1391   ث.م
با سلام پس وضعیت دیپلمه ها چی میشه با ده سال سابقه سال باید همچنان بی برنامه باشیم چون فرزندفلان ... تازه مدرک گرفته باید تکلیفش مشخص شه ولی ماها بخاطر کمی درامد وهزینه های بالای زندگی نتونستیم مدرکی داشته باشیم باید همچنان بلا تکلیف باشیم نیروی پیمانکاری شرکت نفت مناطق نفت خیز جنوب
seperator line
شنبه 2 اردیبهشت 1391   مفیدی
با سلام تا امروز که اول اردیبهشت ماه91 هست هیچ اقدامی در خصوص نیروهای شرکتی شرکت مخابرات اقدام نگرفته است.ایا برای شرکتی که به بخش خصوصی رفته برای نیروهای آن کاری انجام نمیشود درمورد قراردادی کردن ممنون میشم جواب بدین.
seperator line
شنبه 2 اردیبهشت 1391   رضا
همش دروغه ..تا کی ؟لطفاً یک بار حرفی بزنید که بهش عمل کنید
seperator line
شنبه 2 اردیبهشت 1391   بي نام
باسلام اي كاش اين قانون براي كليه شركت هاي خصوصي وابسته به وزارتخانه ها (شركت هاي توزيع و توليد)‌اعمال مي شد
seperator line
سایر صفحات
12
ثبت نظر شما   
  فروشگاه جوان امروز  
مستند تخت گازمستند تخت گاز
قیمت: 32400- 22800 تومان
ماه صیامماه صیام
قیمت: 8400- 7200 تومان
کلید بهشتکلید بهشت
قیمت: 13200- 12240 تومان
نرم افزار شادونهنرم افزار شادونه
قیمت: 9000- 7800 تومان
  سبک زندگی فرهنگ و اندیشه اجتماعی دین و مذهب علم و دانش پزشکی و سلامت    
   
برچسب ها و کلمات کلیدی