جوان امروز را صفحه خانگی کنید نوار ابزار نوار ابزار جوان امروز ورود به سایت عضویت تبلیغات تماس با ما درباره ما صفحه اصلی
 
هنرکده صنایع دستی صاحب
جوان امروز

مسیر جاری: صفحه اصلي / اخبار ایران و جهان / اجتماعی

تبلیغات 
یک پیشنهاد استثنایی برای علاقمندان به موسیقی
چاپ طرح اختصاصی شما بر روی تی شرت
کلید حل مشکلات شما دست ماست!
ساعت دیواری مدل پرواز

آغاز جشنواره جابربن حیان

   ( تعداد نمایش: 4753 )
آغاز جشنواره جابربن حیان
دوشنبه 8 اسفند 1390   -  12:13 ب.ظ
آغاز جشنواره جابربن حیان
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش همدان گفت: دومین جشنواره جابربن حیان (طرح های علمی دانش آموزان دوره ابتدایی ) روز شنبه در مجتمع آموزشی باباطاهر همدان شروع به کار کرد.
به گزارش جوان امروز معصومه معصومیان در آیین افتتاح جشنواره دور روزه جابر بن حیان، اظهار کرد: 20 هزار دانش آموز دوره ابتدایی استان در چهار مرحله آموزشگاهی، منطقه ای، استانی و کشوری در این جشنواره با هم رقابت کردند.
وی افزود: هفت هزار و 917 طرح در مرحله آموزشگاهی، سه هزار و 947 طرح در مرحله منطقه ای و 495 طرح در مرحله استانی این جشنواره، ‌در چهار بخش ماکت، مدل، جمع آوری و آزمایش ارایه شده است.
معصومیان اضافه کرد: هفت طرح دانش آموزی از استان همدان در اولین جشنواره جابربن حیان در مرحله کشوری رتبه های برتر را کسب کردند که طرح موشک آبی دانش آموز همدانی مورد استقبال وزیر آموزش و پرورش قرار گرفت.
وی تصریح کرد: در این جشنواره 495 طرح دانش آموزی از 19 منطقه آموزش و پرورش در 19 غرفه ارایه شده است که حدود 10 طرح برتر به جشنواره کشوری که اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود راه پیدا می کنند.
معصومیان عنوان کرد: افزایش اعتماد به نفس و خود باوری، پرورش مهارت دانش آموزان، افزایش قدرت دفاع و نوع آوری و ابتکار از جمله اهداف جشنواره جابربن حیان است.
وی خاطرنشان کرد: در طرح تحول بنیادین اهدافی که برای نظام تربیتی، رسمی و عمومی در نظر گرفته شده است ،‌چرخشی از آموزش های صرف به رویکرد فرهنگی، تربیتی و پژوهشی است.
معصومیان یادآور شد: دوره ابتدایی به دنبال انتقال صرف دانش نیست بلکه مهارت تفکر، پژوهش و کار آفرینی را به دانش آموزان آموزش می دهد.
بیشتر بدانید :   • جشنواره جابربن حیان    
سایر خبرگزاری ها بصورت لحظه به لحظه :   • جشنواره جابربن حیان    
Share
نظرات کاربران پیرامون این مقاله  
سه شنبه 8 فروردین 1391   غزل عرفانی
سلام من غزل هستم یکی از آن هایی که در دوره ی استانی اند در تهران زندگی میکنم می خواستم اگر بشود بگویید جوایز دوره ی کشوری چیست؟؟ من کلاس پنجم در دبستان دخترانه ی سلمان منطقه ی 12 درس می خوانم.
seperator line
ثبت نظر شما   
  فروشگاه جوان امروز  
مستند تخت گازمستند تخت گاز
قیمت: 32400- 22800 تومان
ماه صیامماه صیام
قیمت: 8400- 7200 تومان
کلید بهشتکلید بهشت
قیمت: 13200- 12240 تومان
نرم افزار شادونهنرم افزار شادونه
قیمت: 9000- 7800 تومان
  سبک زندگی فرهنگ و اندیشه اجتماعی دین و مذهب علم و دانش پزشکی و سلامت    
   
برچسب ها و کلمات کلیدی