جوان امروز را صفحه خانگی کنید نوار ابزار نوار ابزار جوان امروز ورود به سایت عضویت تبلیغات تماس با ما درباره ما صفحه اصلی
 
هنرکده صنایع دستی صاحب
جوان امروز

مسیر جاری: صفحه اصلي / اخبار ایران و جهان / اجتماعی

تبلیغات 
یک پیشنهاد استثنایی برای علاقمندان به موسیقی
چاپ طرح اختصاصی شما بر روی تی شرت
کلید حل مشکلات شما دست ماست!
ساعت دیواری مدل پرواز

تعطیلی مدارس اصفهان به دلیل آلودگی هوا

   ( تعداد نمایش: 2840 )
تعطیلی مدارس اصفهان به دلیل آلودگی هوا
یک شنبه 27 آذر 1390   -  6:13 ب.ظ
تعطیلی مدارس اصفهان به دلیل آلودگی هوا
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه امروز هوای اصفهان نسبت به روزهای گذشته بهتر است گفت: اوج آلودگی هوای اصفهان از فردا آغاز و تا پنج‌شنبه ادامه دارد.
ساناز جعفری امروز در گفت‌وگو با جوان امروز در اصفهان در مورد آخرین وضعیت پیش‌بینی هوای اصفهان با توجه به اوج آلودگی هوا اظهار داشت: با توجه به پیش‌بینی صورت گرفته تداوم پایداری جو، بالا بودن ظرفیت آلودگی و انباشت آلودگی جوی در شهرهای صنعتی و مراکز پرجمعیت زیاد است.
وی افزود: تشدید این شرایط طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه و پنج‌شنبه بیشتر و دید افقی و کیفیت هوا در مناطق ذکر شده کاهش می‌یاید.
کارشناس پیش‌بینی اوج آلودگی هوا تصریح کرد: توصیه می‌شود که افراد آسیب‌پذیر از جمله سال‌خوردگان و کودکان در این مدت از تردد غیر ضروری به ویژه در شهر اصفهان خودداری کنند.طی دو سه روز آینده دما استان بین دو تا سه درجه کاهش می‌یابد.
جعفری با اشاره به اینکه اوج آلودگی در این سه روز است، بیان داشت: از روز جمعه هوای اصفهان به تناسب با وزش باد ملایم بهتر می‌شود.
وی در ادامه در مورد اینکه چرا این پدیده هنوز در اصفهان پا برجا و تغییر نمی‌کند، گفت: در حال حاضر هوا اصفهان پایدار است و سردی هوا و سنگینی و عدم وزش باد و باران بر پایداری این هوا شدت بخشیده است.
کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان اضافه کرد: این سیستم سرد از سیبری وزش و هوای سرد در سطح پایین مانده و هوای گرم به بالا می‌رود و در نتیجه مه آلودگی و غلیظت هوای آلودگی را ایجاد می‌کند.
وی افزود: در شرایط موجود که وزش باد و یا بارش باران نداریم، تنها کاری که می‌توان انجام داد، این است که از شدت مواد آلاینده کارخانجات و دود خودرو‌ها جلوگیری کنیم. طی روزهای آینده و از روز جمعه وزش باد را به صورت ملایم در هوای اصفهان داشته باشیم.
وی حداقل دمای اصفهان را منفی دو درجه و حداکثر هوا را 14 درجه بالای صفر و گرم‌ترین نقطه استان را کاشان با 16 درجه بالای صفر و فریدونشهر را با منفی هفت درجه سردترین نقطه گزارش کرد.
بیشتر بدانید :   • مدارس     • تعطیلی     • آلودگی     • هوا     • اصفهان    
سایر خبرگزاری ها بصورت لحظه به لحظه :   • مدارس     • تعطیلی     • آلودگی     • هوا     • اصفهان    
Share
نظرات کاربران پیرامون این مقاله  
ثبت نظر شما  
 
 
 
 
 
  فروشگاه جوان امروز  
مستند تخت گازمستند تخت گاز
قیمت: 32400- 22800 تومان
ماه صیامماه صیام
قیمت: 8400- 7200 تومان
کلید بهشتکلید بهشت
قیمت: 13200- 12240 تومان
نرم افزار شادونهنرم افزار شادونه
قیمت: 9000- 7800 تومان
  سبک زندگی فرهنگ و اندیشه اجتماعی دین و مذهب علم و دانش پزشکی و سلامت    
   
برچسب ها و کلمات کلیدی