جوان امروز را صفحه خانگی کنید نوار ابزار نوار ابزار جوان امروز ورود به سایت عضویت تبلیغات تماس با ما درباره ما صفحه اصلی
 
هنرکده صنایع دستی صاحب
جوان امروز

مسیر جاری: صفحه اصلي / اخبار ایران و جهان / حوادث

تبلیغات 
یک پیشنهاد استثنایی برای علاقمندان به موسیقی
چاپ طرح اختصاصی شما بر روی تی شرت
کلید حل مشکلات شما دست ماست!
ساعت دیواری مدل پرواز

دستگیری رئيس يك فرقه انحرافي توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)

   ( تعداد نمایش: 5407 )
دستگیری رئيس يك فرقه انحرافي توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)
پنج شنبه 2 اردیبهشت 1389   -  1:02 ب.ظ
دستگیری رئيس يك فرقه انحرافي توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)
رئيس يك فرقه انحرافي كه به صورت هرمي كار مي كرد و مدعي تفويض اتصال به طور عام به روح القدس بود توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اواخر فروردين ماه بازداشت و روانه زندان شد.
وي كه تحصيل كرده خارج از كشور مي باشد مدعي شفاي همه بيماران با اين نوع اتصال است و مبناي كار خود را فرادرماني معرفي مي‌كرد و افرادي را به طور مرتب براي درمانگري آموزش مي‌داد و البته تا به حال پول هنگفتي از اين راه به جيب زده است.

يكي از مطلعين در اين رابطه به خبرنگار جام جم گفت:«اين افراد با ايجاد دفاتر غيرقانوني و بدون مجوز در تهران و ديگر شهرستانها مبادرت به آموزش هاي درمانگري و شبه عرفاني مي كردند و براي موجه جلوه دادن تشكيلات و فرقه خود از چهره افراد موجه و برخي نهادها هزينه مي كردند.اين افراد اكنون بايد پاسخگوي مواري چون دخالت در امر درمان ، دخالت در امر آموزش هاي بدون مجور ، نگهداري اسناد محرمانه دولتي و اسناد علوم پزشكي باشند».

در اين رابطه مطالب ديگري در دست است كه در آينده نزديك منتشر خواهد شد.

Share
نظرات کاربران پیرامون این مقاله  
سه شنبه 7 اردیبهشت 1389   مینا اصلانی
تمام دفاتر و کلاسهای استاد محمد علی طاهری مجوز قانونی دارند و بهتراست از آقای دکتر اسماعیل منصوری لاریجانی را که گمان نمیکنم بشناسید سوال کنید و حتما سمت ایشان را هم در زمینه عرفان سوال کنید البته مشخص است که نباید هم در زمینه عرفان و معرفت اطلاعاتی داشته باشید که این اخبار مملو از دروغ را به خورد مردم ساده لوحی میدهید که دروغهای شما را باور میکنند شما چگونه میخواهید بمیرید با اینهمه گناه دروغ و تهمت و نیتهای منفی ؟؟؟؟؟ ممکن است بفرمایید منظور شما از اسنا د محرمانه دولتی چیست؟ یک حرفی بزنید که وقتی فردای روزگار دستتان رو شد و رسوای عالم شدید حرفی برای گفتن داشته باشید. پولی که ما به عنوان شهریه میدادیم اینقدر کم بود که ما همیشه میگفتیم کاش وضع مالیمان بهتر بود و با کمال میل خیلی بیشتر کمک میکردیم و ایکاش شماها بصیرت داشتید و درک میکردید که استاد معظم ما تمام این درامدها را صرف امور خیریه میکردند اما افسوس که نمیخواهید از ظلمت بیرون بیایید! ( یضل من یشا)
seperator line
پنج شنبه 9 اردیبهشت 1389   پانیذ هدایتی
به نام بی نام او با سلام و آرزوی توفیق الهی از جانب همراهان همیشگی استاد محمد علی طاهری . امید است که با لطف و رحمانیت الهی و کمک ها و مهربانی های جناب استاد طاهری روز به روز شاهد ارتقا سطح کمال انسان باشیم و من همین جا از تمامی دوستانی که هرگونه مطلب منفی در جهت نقض استاد و عرفان کیهانی و جلوگیری از پیشبرد سطح آگاهی و بالا بردن دانایی و دانش کمال انسانی می خوانند و یا می شنوند خواهش می کنم که بدون اطلاع و مطالعه و تحقیق قضاوتی نکنند . زیرا که قضاوت حریم خداوند است و ما حق ورود به آن را نداریم . دوستان عزیز ، یکپارچگی ، وحدت ، مهربانی و خداپرستی همراه با عشق چیزهایی ست که استاد عزیز سعی در آموختن آن به ما دارد . بیاییم که دوستانه به حرف های این نابغه ی تاریخ گوش بسپاریم . نگذاریم که مظلومیت های تاریخی افرادی که خواستند در جهت خداشناسی و عشق به او گامی بردارند دوباره و دوباره تکرار شود . واماندن در ظاهر دین سودی برای مسلمان ندارد و مسلمان واقعی آن بنده ی تسلیمی ست که چشم دلش به باطن دین باز شود . استاد طاهری به ما معنای واقعی و باطنی آیه ی : "من الظلمات الی نور" را آموخت. بیاییم عاشقانه عشق بورزیم و صادقانه دین محمد و پیروانش را متابعت و مشایعت کنیم . با تقدیم احترام ، مهر و عشق (پانیذ هدایتی)
seperator line
دوشنبه 13 اردیبهشت 1389   مهدی
سلام امید آن روزی را داریم که حقایق روشن شود و سیمای الهی محمد علی طاهری بر همگان نمایان گردد من با خانم مینا اصلانی کاملا موافقم حرف دل مرا زده اند
seperator line
پنج شنبه 16 اردیبهشت 1389   valass
چرا اینقد دروغ میگید؟ تهدید علیه امنیت ملی و تشویش اذهان عمومی رو یادتون رفته
seperator line
جمعه 17 اردیبهشت 1389   ارینب علوی
امیدوارم روزی در درگاه خداوند سمیع وبصیر شرمنده اعمالتان نباشید .ما از استاد عزیزمان به جز صداقت در کلام و عمل یکتا پرستی دستگیری همنوعان چیز دیگری دریافت نکردیم و مطمئن هستیم که در نهایت حق بر باطل پیروز میگردد.
seperator line
شنبه 18 اردیبهشت 1389   عبدالله
مهم ترین اتفاق زندگی من آشنائی با عرفان کیهانی است . موثر ترین روش درمانی که تابحال تجربه کرده ام فرادرمانی است . زوج جوانی که بچه دار نمی شدند با فرادرمانی معالجه شدند . شخصی که از درد گردن رنج می برد و از پروتز گردن استفاده می کرد با فرادرمانی درمان شد .جوان معتادی که گرفتار کراک بود باکمک فرادرمانی ترک کرد وبه زندکی عادی برگشت . زیباترین و روشن ترین تفسیر از آیات قرآن را از بیان استاد طاهری شنیده ام . استاد طاهری ما را با خودمان و خدایمان آشتی داد . جای بسی تاسف است که در کشور ما بنام دین دارند ضربه به دین می زنند من حتم دارم مسببین دستگیری استاد نازنین آگاهی کامل از عرفان کیهانی ندارند و بدون مطالعه دست به چنین کاری زده اند و توجه شان را به این نکته جلب می کنم که قرار نیست وقتی از یه چیزی آگاهی نداشتیم آنرا به کلی رد کنیم لذا تقاضا می کنم در همینجا روند این دستگیری و حبس را متوقف کنند و در فضای کاملا آزاد و بی طرفانه به تحقیق و مطالعه در مورد عرفان کیهانی بپردازند .- عبدالله
seperator line
شنبه 18 اردیبهشت 1389   ایمان
بی شک راه استاد طاهری انسانی رو به بیراهی نمیکشه چرا که خیلی از گمشدگان و به سمته خدا کشونده و در این کار بیشتر از بقیه موفق بوده و خواهد بود در نظر بازی ما بی خبران هیرانند من چنینم که نمودم دگر ایشان دانند عاقلان نقطه پرگار وجودنند ولی عشق داند که در این دایره سرگردانند جلوه گاه رخ او دیده ی من تنها نیست ماه و خورشید همین اینه میگردانند عهد ما با لب شیرین دهنان بست خدا ما همه بنده و این قوم خداوندانند.... با امید به پیروذی حق بر ظلم
seperator line
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389   مهتاب بهداد
یادمان باشد که فهم مقدم بر نقد است. اول استاد و آموزه های ایشان را بفهمید. بعد بیایید نقد کنید.قابل توجه کسانی که عامل دین گریزی جوانان هستند و هر که را که باعث می شود که جوانی به مسلمان بودنش افتخار کند، کلاهبردار و عوام فریب می نامند. بیایید ببینید که آموزه های استاد ، چقدر در تحول فکری جوانان دین گریز و حتی جوانان شیطان پرست، عیاش و آنانکه انگیزه خودکشی دارند، داشته است. نگران استاد هم نیستیم، چون طلب خیر را از خودش آموخته ایم و ایشان را به الله میسپاریم و بس!
seperator line
یک شنبه 19 اردیبهشت 1389   مهرانیمهر
استاد عزیزمان تنها یک چیز محرمانه داشت که آن هم به واسطه تعالی بشر برای همگان فاش نمود وآن حفیقت وراه کمال بود.بیایید به حق ودرست قضاوت کنیم تا از مهلکه قفس تاریک وعذاب جهل و نا آگاهی نجات یابیم این برای شما که به ناحق اخبار کذب رواج میدهید بهتر است" فبای آلاء ربکما تکذبان"
seperator line
جمعه 24 اردیبهشت 1389   محمد
ربنا افرغ علینا صبرا وثبت اقدامنا وانصرنا علی القوم الکافرین پروردگاراپیمانه شکیبایی واستقامت را بر ما بریزوقدمهای ما را ثابت بدار و ما را بر جمعیت کافران پیروز بگردان همراه عرفان کیهانی
seperator line
سایر صفحات
12
ثبت نظر شما   
  فروشگاه جوان امروز  
مستند تخت گازمستند تخت گاز
قیمت: 32400- 22800 تومان
ماه صیامماه صیام
قیمت: 8400- 7200 تومان
کلید بهشتکلید بهشت
قیمت: 13200- 12240 تومان
نرم افزار شادونهنرم افزار شادونه
قیمت: 9000- 7800 تومان
  سبک زندگی فرهنگ و اندیشه اجتماعی دین و مذهب علم و دانش پزشکی و سلامت    
   
برچسب ها و کلمات کلیدی