جوان امروز را صفحه خانگی کنید نوار ابزار نوار ابزار جوان امروز ورود به سایت عضویت تبلیغات تماس با ما درباره ما صفحه اصلی
 
هنرکده صنایع دستی صاحب
جوان امروز

مسیر جاری: صفحه اصلي / اخبار ایران و جهان / اجتماعی

تبلیغات 
یک پیشنهاد استثنایی برای علاقمندان به موسیقی
چاپ طرح اختصاصی شما بر روی تی شرت
کلید حل مشکلات شما دست ماست!
ساعت دیواری مدل پرواز

افزایش حقوق بازنشستگان در سال91

   ( تعداد نمایش: 6763 )
افزایش حقوق بازنشستگان در سال91
دوشنبه 15 اسفند 1390   -  10:20 ق.ظ
افزایش حقوق بازنشستگان در سال91
مدیر عامل صندوق تامین اجتماعی نیروی‌های مسلح گفت: میانگین حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در سال جاری حدود 820 هزار تومان بود كه در سال 91 افزایش خواهد یافت.

به گزارش جوان امروز به نقل پایگاه خبری پلیس، سردار حسین دقیقی در نخستین همایش خیرین نیروهای مسلح در محل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح بدون اشاره به میزان این افزایش افزود: در زمان تاسیس سازمان تامین اجتماعی، میزان پرداختی حقوق كمتر از 10 هزار تومان بوده است اما اكنون واریزی حقوق كمتراز 500 هزار تومان نداریم.

وی با اشاره به كمک‌های دولت به صندوق تامین اجتماعی نیروهای مسلح، گفت: دولت امسال، حدود 29 میلیارد تومان به تامین اجتماعی نیروهای مسلح پرداخت كرده است در حالی كه ما حداقل سه برابر این رقم را تامین كرده و در بخش بازنشستگان هزینه كردیم.

سردار دقیقی خاطرنشان كرد: 24 هزار بیمار صعب‌العلاج در نیروهای مسلح داریم كه شناسایی شده‌اند.

دقیقی در مورد وضعیت بیماران صعب العلاج تحت پوشش تامین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: در طول یک هفته چندین میلیون تومان هزینه درمان بیماران صعب‌العلاج می‌شود.

وی ادامه داد: هزینه های درمان بیماران صعب العلاج بسیار بالا است و سازمان نمی‌تواند از این موضوع چشم‌پوشی كند.

سردار دقیقی ادامه داد: در سال 90 برنامه‌ریزی ما برای حدود 40 میلیارد تومان كمک به بیماران صعب‌‌العلاج بود كه تاكنون نزدیک به 60 میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی با بیان این‌كه تا پایان سال 91 معسر در نیروی مسلح نخواهیم داشت، گفت: هنوز بانک اطلاعاتی ما در ارتباط با آمار دقیق تعداد معسرین در تامین اجتماعی نیروهای مسلح كامل نشده است.

سردار دقیقی با بیان این‌كه در راستای حمایت از معسرین موسسه‌ای راه‌اندازی شده است گفت: تاكنون هشت موسسه غیردولتی برای افراد تحت پوشش تامین اجتماعی نیروهای مسلح طراحی شده است.

وی با اشاره به این‌كه امروز هر خدمتی با مشاركت آحاد جامعه باید انجام شود، افزود: انجام فعالیت‌های حمایتی، امدادی و بیمه‌ای در راستای تامین معیشت پایه با در نظر گرفتن اصول اعتقادی جامعه هدف است.

سردار دقیقی در مورد وضعیت جانبازان تحت پوشش تامین اجتماعی نیروهای مسلح نیز گفت: دولت سال آینده برای كمک به جانبازان 90 میلیارد تومان در نظر گرفته و امید است خدمات بهتری را به جانبازان ارایه دهیم.

بیشتر بدانید :   • حقوق بازنشستگان    
سایر خبرگزاری ها بصورت لحظه به لحظه :   • حقوق بازنشستگان    
Share
نظرات کاربران پیرامون این مقاله  
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391   علی اصغر
آیا یک روز خودت باز نشست می شوی ومی فهمی چقدر سخت است
seperator line
ثبت نظر شما   
  فروشگاه جوان امروز  
مستند تخت گازمستند تخت گاز
قیمت: 32400- 22800 تومان
ماه صیامماه صیام
قیمت: 8400- 7200 تومان
کلید بهشتکلید بهشت
قیمت: 13200- 12240 تومان
نرم افزار شادونهنرم افزار شادونه
قیمت: 9000- 7800 تومان
  سبک زندگی فرهنگ و اندیشه اجتماعی دین و مذهب علم و دانش پزشکی و سلامت    
   
برچسب ها و کلمات کلیدی